Kwiatek stojący - Dzień Kobiet

Symbol: 004 003 002

Rozmiar: 17x26cm (szerokość x wysokość)

Kolor
20.00
szt.
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Duża dostępność

Pamiątka na dzień kobiet

Pamiątka dla kobiety/dziewczyny to wyjątkowy sposób na podziękowanie dla swoich bliskich na ich wyjątkowe święto. Często są to drobne prezenty lub upominki, które goście otrzymują jako pamiątkę tego szczególnego dnia. Mogą to być na przykład magnesy na lodówkę, breloczki, karty z życzeniami, cukierki z personalizowaną etykietą lub inne drobne upominki związane ze szczególnych dniem. Taka pamiątka nie tylko jest miłym gestem wdzięczności, ale także stanowi wyjątkową i sentymentalną pamiątkę dla obdarzonego, przypominającą mu o tym wyjątkowym dniu.

Diabeł tkwi w szczegółach

Nasza ozdoba jest pełna drobnych detali, które sprawiają, że staje się ona niezwykle wyjątkowa. Każdy element został starannie zaprojektowany i wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dzięki temu ozdoba prezentuje się nie tylko elegancko, ale także oryginalnie i unikalnie.

Pokaż że pamiętasz i zrób wyjątkową niespodziankę

Wybierając ten kwiatek pokazujesz, że pamiętasz o nich. To nie tylko piękna ozdoba, ale także wyjątkowa niespodzianka. 
Jej wykonanie techniką laserową przez naszą firmę w Polsce gwarantuje najwyższą jakość i precyzję wykonania. Pokaż swoim, że pamiętasz o ważnych imprezach i zaskocz ich tym pięknym dodatkiem.

Specyfikacja

  • kwiatek stojący Wszystkiego Najlepszego z grafiką chłopka wręczającego kobiecie kwiaty i poniżej napis 8 marca, wykonany techniką laserową z płyt HDF 3mm 
  • Produkt do użytku wewnętrznego  
  • wymiar ok 26x17cm
  • kolor biały z grawerem

Jeżeli potrzebujesz inny kolor lub wzór, napisz lub zadzwoń do nas! Chętnie pomożemy aby Wasza uroczystość była perfekcyjna w każdym detalu :)

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.